Kongre Adı: Çocuklarda Özofagus Motilite Bozuklukları Sempozyumu ve VI. Yutma Bozuklukları Kongresi 
 
Kongre Tarihi: 25-27 Mayıs 2018
 
Kongre Yeri: Wyndham Ankara Otel
 
Kongre Web Sayfası: http://www.motiliteyutma2018.org
 
Kongre Dili: Türkçe - İngilizce
 
Kurslar: Kongre kapsamında gerçekleşecek olan kursların detayları için buraya tıklayınız.
 
Davet Mektubu: Katılımcılara talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.
 
Bildiriler: Sempozyuma ve Kongreye sözel ve poster bildiriler kabul edilecektir.
 
Kayıt ve Danışma Masaları: 25-27 Mayıs 2018 tarihlerinde 08:30 - 17:00 saatleri arasında kongre merkezinde hizmet verecektir.
 
Sergi Alanı:  Sponsor firmaların stant ve sergileri etkinlikler süresi boyunca kongre merkezinde ziyarete açık olacaktır.
 
Yaka Kartı:  Kayıt ve danışma masasından kayıt işlemlerini tamamlayan tüm katılımcılara verilecek olan yaka kartlarının toplantılara ve sosyal etkinliklere katılım sırasında mutlaka takılması gerekmektedir.
 
Katılım Belgeleri:  26 Mayıs 2018 veya 27 Mayıs 2018 tarihinde 15:00-18:00 saatleri arasında kayıt masasından dağıtılacaktır.
 
İptal Durumu:  Katılımcıların etkinliklere katılmaktan vazgeçmeleri durumunda 1 Nisan 2018 tarihinden sonra kendilerine geri ödeme yapılamaz. Bu tarihten önce yapılacak iptallerde ise banka ve kayıt masrafları nedeniyle katılım ücretinin %85´i geri ödenir.

© 2017 Diamed Congress Organization. All Rights Reserved. Designed By Diamed

Please publish modules in offcanvas position.